Fotokoutky

Ceník fotokoutků

Úvod»Fotokoutky»Ceník fotokoutků

1 Máme kompletní profesionální výbavu, ve které je ateliérové světlo, tiskárna, notebook, monitor, mnoho rekvizit, fotopozadí a stan pro venkovní eventy.

2 Fotografování ve fotokoutku probíhá tak, že návštěvník se několikrát vyfotí a z pořízených fotografií, které uvidí přímo na monitoru před sebou, si může vybrat tu nejlepší. Fotografie se vytisknou přímo na místě a to až 300 fotek za hodinu díky profesionální tiskárně.

3 Fotografie tiskneme ve formátech 10x15cm anebo 15x20cm, také dodáváme v digitální formě, a to v podobě soukromé digitální galerie nebo přímo přes úložiště.

4 Rekvizity a fotoplátno tvoří důležitou součást našeho fotokoutku. Také umíme dát branding, lištu do fotografie jak v tištěné, tak i digitální podobě.

5 Rekvizity – máme na výběr z mnoha rekvizit, od cedulek, čelenek, klobouků, brýlí po paruky a různé nafukovací předměty.

6 Fotopozadí – na výběr z barev černá, bílá, zelená, zlatá, záclonková bílá, (zdarma) anebo pozadí přímo na míru, podle vašich požadavků (již od 2.500 Kč)

RETRO fotokoutek. Umíme udělat také dobový fotokoutek ve stylu první republiky. Tematické fotografování, vzhled, rekvizity a kostýmy. Fotokoutek od A až do Z.

Co nabízí fotokoutek?

Kvalitní fotografie a
vysoké rozlišení

Několik rozměrů
fotografií

Rychlý a kvalitní
tisk

Online fotogalerie

Několik pozadí k výběru

Doprava zdarma

Velká nabídka rekvizit

Neomezené množství fotografií

Grafika do fotografie

MINI / 2 HODINY Focení

5000Kč

100 fotek v rozměru 10x15cm

Online galerie

Grafika na fotografii

Spousta rekvizit k výběru

Individuální přístup

ULTRA / 5 HODIN Focení

11.500Kč

Neomezený tisk

Online galerie

Grafika na fotografii

Spousta rekvizit k výběru

Individuální přístup

RETRO FOTOKOUTEK